Yatırımsız Kazanç

SERMAYE İHTİYACI OLMADAN PARA KAZANABİLME OLANAĞI SUNUYORUZ.

800'ü aşkın ürünümüzü satın almaya ihtiyacın olmadan satabilirsin!

Peki bu nasıl olacak?

Sitemizdeki ürünleri, müşterilerine doğrudan satabilir %20 komisyon kazanabilirsin. Ürünü satın almana gerek kalmadan, kendi ürünün gibi satacak ve satılan ürünün %20 payını sen alacaksın.

Sisteme kayıtlı olduğun için her hafta davet ettiğin her üç kişi başına fazladan 5TL kazanacak ve onların sattığı ürünler üzerinden %15 daha kazanacaksın. Ayrıca sen ve davet ettiğin kişiler ürünün tam fiyatından %20 alacaksınız. Bu sayede hem kazanacak hem kazandıracaksın.

SATIŞ YAPMAK ÇOK KOLAY!

Müşteri bulma zahmetini ortadan kaldırmak ve satışını kolaylaştırmak için sana özel bir referans linki oluşturuyoruz. Bu linki sosyal medya da, whatsap veya telegram gibi platformlarda istersen sahibi olduğun internet sitende paylaşabilir, müşteriyi doğrudan ürüne yönlendirerek satışını kolaylaştırabilirsin.

Motivasyonun Her Geçen Gün Artacak...

Kendi satışlarından %20, davet ettiğin kişilerin satışlarından %15 alırken aynı zamanda davet ettiğin kişilerin davet ettiklerinden %6, sonrası için sırasıyla %3 ve %1 daha pay alacaksın. Bu kazançlara ek olarak havuzda biriken kazançtanda %5 kazanacaksın. Kazandıkça satacak sattıkça kazanacaksın. Sınırsız stoklarımızla devamlı satış yapabilecek ve çok fazla kazanacaksın.